top of page
Montáž fotovoltaických panelů na střechu - Voltsmile.cz

Představte si, že jste pánem svého vlastního energetického osudu.

 

To je přesně to, co vám přináší kombinace ostrovní solární elektrárny z obnovitelných zdrojů a revolučních baterií V 10, V 10+. Právě s touto baterií sestavíme Vaše modulární bateriové uložiště na míru.

Nezávislost, kdekoliv a kdykoliv:

Ostrovní fotovoltaická elektrárna ve spojení s bateriemi V 10+ vám poskytuje úplnou energetickou nezávislost. Nemusíte se spoléhat na distribuční sítě ani platit vysoké účty za elektřinu. Energie je ve vašich rukou, kdykoliv ji potřebujete.

 

Boj s nepředvídatelností přírody:

Přicházejí zimní dny s minimem slunečního svitu, či špatných povětrnostních podmínek? Neztrácejte klid! Díky bateriím V 10+ můžete skladovat energii i v mínusových teplotách, což znamená, že budete mít dostatek elektrické energie i v méně příznivých klimatických podmínkách.

 

Ekologie v první řadě:

S využitím obnovitelných zdrojů energie a baterií V 10+ se stáváte aktivním ochráncem životního prostředí. Vaše elektrická energie je čistá a udržitelná, přispíváte k snížení emisí skleníkových plynů.

 

Investice do budoucnosti:

Kromě toho je to i dlouhodobá finanční investice. Snižujte své náklady na energii a dokonce můžete prodat přebytečnou elektřinu získanou z vaší vlastní solární či vetrnné elektrárny.

 

Ostrovní elektrárna s bateriemi V 10+ je symbol svobody a odpovědnosti. Svoboda ovládat vlastní energii a odpovědnost vůči naší planetě. Připravte se na energetickou revoluci a staněte se mistrem svého energetického osudu!

Montáž panelů  - ostrovní zapojení
Fotovoltaické panely polohování

Osvoboďte se od sítě: Budoucnost energetiky ve Vašich rukou!

Ostrovní elektrárna

bottom of page