top of page

Voltsmile: Inovativní Výrobce Lithiových Baterií a Energetických Systémů

Updated: Feb 26

Společnost Voltsmile se řadí mezi přední výrobce, kteří se specializují na výzkum, vývoj a výrobu lithiových bateriových systémů. Její sídlo se nachází v čínském městě Šen-čen, a má také několik výrobních závodů ve městech Chuej-čou, Ťiang-si a Dongguan. Společnost má také zastoupení v evropských městech Amsterdam a Düsseldorf, což dokazuje globální dosah a ambice firmy.

 

Sortiment a nabídka

Voltsmile nabízí široký sortiment baterií a energetických systémů pro domácnosti i průmysl. Své produkty zdůrazňuje kvalitou, konkurenceschopnou cenou a nadstandardními funkcemi. K nabídce patří:

  • H Serie - Systémy skladování energie:

Tato řada představuje účinné řešení pro domácnosti, kterým umožňuje ukládat přebytečnou energii a později ji využít podle potřeb. Vysokonapěťové systémy této řady jsou navrženy tak, aby byly stohovatelné a rozšiřitelné, a nabízejí vysoký stupeň krytí IP65, což znamená odolnost proti prachu a vodě.

  • Měniče - Třífázový beztransformátorový střídač:

Tato řada zahrnuje střídače pro třífázové systémy. Produkty jsou navrženy pro efektivní využití solární energie a minimalizaci ztrát při přeměně energie.

 

Produkty a technické specifikace Společnost nabízí různé typy baterií a systémů, které jsou vhodné pro různé aplikace. Například:
 

  • H1 Bateriový modul:

Tento modul má napětí 51.2V, kapacitu 5 120Wh, nabíjecí a vybíjecí proud 80/100Amp, životnost přes 10 let a záruku 10 let. Je odolný v rozsahu pracovní teploty -20°C až 50°C.Globální přítomnost a spolupráce

Společnost Shenzhen Londian Wason Holdings Group Co., Ltd., matka společnosti Voltsmile, byla založena v roce 1996 a stala se státním high-tech podnikem, který je specializován na inteligentní energetické služby, včetně měřících zařízení a chytrých úložišť energie. Společnost spolupracuje s renomovanými firmami jako jsou LG, SK, Panasonic, Tesla a další.

Celková aktiva skupiny přesahují 15,4 miliard USD, zaměstnává více než 3500 zaměstnanců a má devět dceřiných společností. Její výzkumné, vývojové a výrobní základny jsou rozprostřeny nejen po Číně, ale také v zahraničí, jako například v Nizozemsku.
 
Závěr

Společnost Voltsmile se věnuje inovacím v oblasti lithiových baterií a energetických systémů. Její produkty se zaměřují na kvalitu, konkurenceschopnou cenu a nadstandardní funkce, což je dělá atraktivní volbou pro domácnosti i průmyslové zákazníky. S globálním dosahem a silnou pozicí v oboru se jedná o společnost, která sleduje nové trendy a přináší inovativní řešení v oblasti skladování energie.49 views0 comments

Comments


bottom of page